Najnowsza interwencja Uważam Rze

Świat

Na wodzie, pod wodą, z żaglem, a nawet z wędką

Przemysław Dziubłowski

Morskie wilki już ostrzą sobie zęby. Na początku marca (1–4.03) w warszawskim Expo XXI odbędą się już po raz 24. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji „Wiatr i woda".

W ogromnych halach można nie tylko zobaczyć luksusowe łodzie motorowe i piękne jachty żaglowe, ale także wejść do nich i usiąść na superszybkich wodnych skuterach, a nawet zanurkować w ekwipunku w specjalnie przygotowanym basenie.

450 wystawców, wśród nich także organizatorzy czarterów, zarządcy marin i producenci wszystkiego, na czym tylko można pływać, ale i także tego co jest napędzane wiatrem (jak icesurfing – na zdjęciu). Zgrzytem dla niektórych było w ubiegłym roku włączenie w program targów producentów sprzętu wędkarskiego. Ale ryby chyba biorą, bo w tym roku organizatorzy także zapowiadają towarzyszące Targi Sprzętu Wędkarskiego „Na ryby".

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy