Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Dopadł mnie reklamowy koszmar

Igor Zalewski

Gdy głowę ma się pełną wiedzy zaczerpniętej z reklamowych spotów, inaczej się patrzy na ludzi z pierwszych stron gazet

Lepiej nie oglądać reklam w telewizji. Nie to, że są głupie, choć są. Poważniejszym problemem jest to, że dowiadujemy się z nich o swoich znajomych takich rzeczy, których nie chcielibyśmy wiedzieć.

Olśniło mnie podczas bloku reklamowego emitowanego w przerwie meczu Polska – Portugalia. Większość reklamówek adresowanych była do facetów mających problemy z erekcją. Miały one ustąpić w efekcie systematycznego spożywania rozmaitych specyfików, przy czym każdy z nich zapewniał, że jest najlepszy. Czynił to zazwyczaj przy pomocy wyzywającej laski tańczącej w wyuzdanym stroju. Nie wiem, jak inni faceci, ale gdyby moja żona gibała się w gorsecie po kuchni, to umarłbym ze śmiechu i namiętny seks raczej nie wchodziłby w grę.

Zostawmy jednak realizm spotów na boku. Ważne i podejrzane  jest co innego: liczba środków na potencję. To musi znaczyć, że problem jest powszechny. Ogromna różnorodność prochów przeciwbólowych i święta wojna paracetamolu z ibuprofenem sugerują, że ból głowy oraz przeziębienie to dość częste przypadłości. I faktycznie tak jest. A zatem, kurczę, i facetów mających problemy z „tymi sprawami" jest do licha i ciut, ciut. Porażająca świadomość.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy