Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Ckliwość i strzykanie w kościach

Powiedzieli

Przywilejem ludzi bardzo młodych jest widzenie świata w czarno-białych barwach. Podoba mi się, że młodzi są radykalni i bezkompromisowi. Skaczą do basenu, zanim sprawdzą poziom wody (...).

A potem, proszę pani, człowiek zaczyna widzieć pośrednie barwy i już nic nie jest takie oczywiste. Robi się ckliwy i zaczyna mu strzykać w kościach.

(...) Nie mam poczucia, że gdybym była młodziutką matką, on lub ja mielibyśmy lepiej. Może to się zmieni, kiedy okaże się, że jestem jakimś ramolem na szkolnej wywiadówce. Moja mama też urodziła moją siostrę Natalię przed czterdziestką i całkiem nieźle dała sobie radę. Była starsza niż inne mamy, ale za to w sytuacjach problematycznych wykazywała się większym spokojem i dystansem.

Agnieszka Dygant dla „Gali" 5/2012

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO