Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Isia pnie się na szczyt

Agnieszka Radwańska pisze najpiękniejsze karty w dziejach polskiego tenisa. Od tego poniedziałku jest już kobiecą rakietą nr 4 na świecie.

Tak wysoko w rankingach nie była nigdy żadna polska tenisistka i żaden tenisista (Wojciech Fibak w lipcu 1977 r. osiągnął pozycję 10. w rankingu męskim).

Uroczą Isię z Krakowa wyprzedzają dziś już tylko Białorusinka Wiktoria Azarenka (nr 1), Czeszka Petra Kvitova (2) i Rosjanka Maria Szarapowa (3). A to, miejmy nadzieję, nie koniec jej drogi na szczyt. Ojciec zawodniczki Piotr Radwański twierdzi, że są realne szanse na to, by „w okolicach wielkoszlemowego turnieju w Wimbledonie", czyli na przełomie czerwca i lipca, powalczyła o pozycję liderki światowego tenisa. Trzymamy kciuki!

—kf

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez