Najnowsza interwencja Uważam Rze

Świat

Moje dzieci są mymi biegunami

Maciej Miłosz

Z Markiem Kamińskim, podróżnikiem, rozmawia Maciej Miłosz

Zimą dwa lata temu, w ramach Ekspedycji Wisła, spłynął pan rzeką kajakiem. Co udało się od tej pory sprawić, by najdłuższa rzeka Polski stała się atrakcją turystyczną?

Myślę, że przez ten spływ zmieniłem świadomość Polaków – Wisła została zauważona. Wielu korzystając z wydanego przeze mnie przewodnika „Wisła – 1047 tajemnic" i z filmu „Ekspedycja Wisła", popłynęło moimi śladami. W sierpniu tego roku będziemy chcieli zorganizować ogólnodostępny spływ „Ekspedycja Wisła 2012" z Krakowa do Gdańska. We wrześniu, podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych, zrobimy konferencję „Wisła XXI w." i zaczniemy ogólnopolską debatę o jej przyszłości. Chcemy przyznać nagrodę dla najlepszych produktów, obiektów i miast związanych z tą rzeką. Nagrodę nazwaliśmy Korona Wisły.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?