Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Sony Xperia Sola – ok. 329 euro

Paweł Gadaczek

Firma Sony zaprezentowała swój najnowszy smartfon o nazwie Xperia Sola, znany wcześniej jako MT27i Pepper. Smartfon ma ekran o przekątnej 3,7 cala, wbudowany aparat o rozdzielczości 5 Mpix, możliwość nagrywania wideo w jakości HD i z dźwiękiem stereo.

Telefon napędza dwurdzeniowy procesor STE U8500 taktowany z częstotliwością 1GHz, pamięć wewnętrzna to 8 GB. Aparat posiada także m.in. Bluetooth, złącze USB, moduł Wi-Fi z funkcją routera. Xperia Sola pracuje pod kontrolą systemu Google Android 2.3 (Gingerbread), ma jednak zostać zaktualizowana do Android 4.0 (Ice Cream Sandwich). Ciekawie prezentuje się nowa technologia nazwana floating touch. Za jej pomocą można w przeglądarce WWW zaznaczać konkretne odnośniki bez dotykania powierzchni ekranu. Lecz by je wybrać, trzeba będzie dotknąć powierzchni wyświetlacza. Telefon dostępny będzie pod koniec kwietnia w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej