Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Obywatelem być

Ryszard Makowski

W aktualnych Annis Domini doprecyzowano u nas precyzyjnie, kto jest obywatelem

Złośliwcy twierdzą, że Platforma jest tak obywatelska jak niegdyś milicja. Jednak dzięki temu ugrupowaniu wiemy, kto w Polsce jest obywatelem. Proste – wyłącznie członek tejże partii, koalicjant, sympatyk plus rodziny (choć bywa różnie) i kolesie wyżej wymienionych. Cała reszta narodu to szumowiny, z którymi nie należy się liczyć, a wprost przeciwnie, należy tych fajansiarzy wdeptać w glebę. Ostatecznie sami wybrali.

Szczególne obostrzenia dotyczą PiS-owców i podejrzanych o pisowatość. Tych ściga się we wszelkiego rodzaju urzędach do trzeciego pokolenia. W sektorze publicznym stanowiska polityczne sięgają sprzątaczek. Głód pracy jest spory i hasło: „Robota biurowa tylko dla naszych!" należy realizować na wszelkich szczeblach. Zagarnąć trzeba wszystko. Nagrody, premie, dotacje... Szkoda egzemplifikować, bo wszystko to wszystko.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO