Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Miłość, która zabija

Janina Blikowska, Marek Kozubal

Na leśnej polance w Puszczy Kampinoskiej znaleziono zwęglone zwłoki młodej kobiety. Zamordował ją mąż, z zazdrości

Jesteśmy w szoku, to była bardzo fajna, ciepła kobieta – mówią mieszkańcy osiedla Piaskowa w Legionowie. Paweł M. (37 lat) był zawodowym żołnierzem, pracował w Warszawie. Dorabiał także w prywatnej firmie transportowej, zajmował się przewozem osób. Jego żona Edyta (34 lata) pracowała w zakładzie wytwórczym w Jabłonnie.

Małżeństwem byli od sześciu lat, nie mieli dzieci. Od pewnego czasu im się nie układało, Paweł M. wyprowadził się do rodziców w Izabelinie. Twierdził, że stamtąd będzie miał bliżej do pracy. Do żony przyjeżdżał tylko na weekendy.

Okrutna zemsta

Być może z tego powodu dochodziło pomiędzy nimi do kłótni. Jak utrzymują znajomi, mężczyzna miał znęcać się nad kobietą psychicznie. W małżeństwie pojawiła się też zazdrość. Paweł M. podejrzewał żonę o zdradę, z kolegą z pracy. – Był wściekły, bo koledzy dorabiali mu rogi jelenia i śmiali się z niego – utrzymuje jeden ze znajomych.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość

Wojciech Romański

W smoczym kręgu