Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Mamy medialne zakłamanie

Michał Karnowski, Jacek Karnowski

Wywiad z Markiem Królem, twórcą i byłym redaktorem naczelnym tygodnika „Wprost”, obecnie felietonistą „Super Expressu”

Jak się skończy Wielka Wędrówka Dziennikarzy Prorządowych z „Wprost" do „Newsweeka"? I o co w tym w ogóle chodzi?

Podobało mi się porównanie Rafała Ziemkiewicza, któremu przypominało to wymianę bielizny w wojsku pomiędzy kompaniami żołnierzy. Więc niby każdy ma nowe kalesony, ale takie same jak poprzednio. No, może niektórzy brudniejsze.

Zapewne stracą na tym oba tytuły. W mojej ocenie jeden z nich musi zniknąć z rynku, a nie wiadomo, czy i ten zwycięski się utrzyma. Sytuacja się klaruje. Są poważne dwa tygodniki – potwornie nudna „Polityka" i dynamiczne „Uważam Rze", reszta przestaje być potrzebna, walczy o byt. To, co się dzieje, te transfery, to przejaw tej walki.

Celebryta Lis ma coś do zaoferowania czytelnikom?

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe