Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Elektrownie w kisielu

Piotr Zaremba

Tadeusz Mosz i Jan Wróbel to wyraziste osobowości medialne. A jednak tym razem wspólnie przegrali – głównie z czasem

Tandem dziennikarza ekonomicznego i nauczyciela – kpiarza powstał w Radiu TOK FM. Spotykali się na styku swoich programów, dogryzali sobie i w końcu zdecydowali, że zrobią coś razem.

I dobrze, oryginalnych programów jest niewiele, a formuła duetu fachowca i laika, z których jeden pyta drugiego o najprostsze, to jakiś pomysł.  Ale pierwszy odcinek „Kto za to zapłaci?", w pierwszym programie TVP, każe mieć wątpliwości, czy dziecko będzie udane.

Panowie wpadli w pułapkę, która czyha na każdego twórcę nowego programu. Mówi im się, albo oni sami sobie mówią, że prosta rozmowa z widzem to za mało. Podzielmy te 40 minut na dwie części, w jednej porozmawiamy o elektrowniach atomowych, w drugiej o wspólnym opodatkowaniu konkubinatów. W każdej musi być jak najwięcej elementów, inaczej widz się znudzi: a więc i debata dwóch par gości, i pytania od publiczności, i felietony filmowe.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość