Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Trójwymiarowe okno na świat

Paweł Gadaczek

Ten rok może należeć do telewizorów 3D. Czy jednak nadszedł już ich czas?

Choć w tym roku pierwszy raz w Polsce zostaną rozegrane mistrzostwa Europy w piłce nożnej i kibice będą mogli je obejrzeć na jednej z czterech nowych sportowych aren, to jednak większość z nas zasiądzie przed telewizorami. To już nie są wielkie kineskopowe pudła o niewielkiej przekątnej monitora, lecz wielofunkcyjne multimedialne urządzenia, słusznie nazywane kinem domowym.

W naszym kraju w 2011 r. można było zaobserwować duży wzrost sprzedaży telewizorów o co najmniej 46-calowym ekranie. Szacunkowe dane takich firm jak Samsung czy Sharp potwierdzają wzrost zainteresowania Polaków dużymi odbiornikami. Samsung może się pochwalić ponad 50-procentowym wzrostem sprzedaży w tym segmencie rynku, zaś Sharp odnotował 15-krotny wzrost w stosunku do roku 2010.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?