Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

Panasonic HX-WA20 – ok. 1200 zł

Panasonic przedstawił nową, uniwersalną i wytrzymałą kamerę wideo HX-WA20, która umożliwia filmowanie z rozdzielczością Full HD. Dzięki odporności na pył i wilgoć kamera WA20 może być używana nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Model WA20 można przez godzinę używać w wodzie na głębokości do trzech metrów. Ustawienie szerokokątne 28 mm (odpowiednik 35 mm w aparacie) świetnie nadaje się do filmowania krajobrazów, zaś 15-krotny zoom umożliwia rejestrowanie małych detali. Tryb panoramy pozwala na nagrywanie scen panoramicznych przez zwykłe przesuwanie kamery w osi góra–dół lub lewo–prawo.

Z kolei tryb HDR

nadają filmom bardziej artystyczny charakter przez łączenie obrazów wykonanych przy użyciu różnych parametrów ekspozycji lub przez zastosowanie efektu przypominającego farbę malarską. Obsługiwany przez kamerę format MPEG-4 AVC (MP4) umożliwia tworzenie skompresowanych plików, które można szybko opublikować w Internecie.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy