Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Natalia Schiller

Wraz z odchodzącą zimą dogorywają stare związki, a byli małżonkowie na salach sądowych wydzierają sobie swoje maserati, oleje Sasnala i domy w Konstancinie.

Niektórzy, jak Joanna Koroniewska, publicznie szastają przy tym kwotami. Według „Faktu" aktorka żąda od swojego byłego męża aż 6 tys. zł alimentów. Niby kwota wygórowana, ale jeśli to ma być zadośćuczynienie za straty moralne poniesione w ciągu kilkuletniego związku z Maciejem Dowborem, to w sumie chyba aż tak się nie dziwimy.

Inni, ślepi i głusi na te oczywiste ostrzeżenia pakują się w nowe miłości. Prasa, w tym magazyn „Flesz", zamartwia się o Weronikę Marczuk, która ponoć wpadła po uszy w romans z Rafałem Maserakiem. Ten bawidamek złamał już serce wielu tuzom show-biznesu, w tym Małgorzacie Foremniak. No i co? Grzmią, ostrzegają, alarmują, a one nic – jak ćmy do świecy.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?