Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Wyjątkowo zgodna rodzina

A.C.: Cały czas szukam nowych doświadczeń, bo przecież nie zostanę na zawsze taki, jaki jestem dzisiaj. Wciąż się rozwijam.

K.F.: To, co mówisz, bardzo mi imponuje. Zaskakujesz mnie niezwykłą dojrzałością mimo młodego wieku.

A.C.: A skąd, mamo, wiesz, że jestem taki dojrzały? (śmiech).

K.F.: Z naszych rozmów i naszych spotkań. Nie boisz się podejmować decyzji (...).

A.C.: (...) Zarówno ty, jak i tata jesteście moimi wielkimi przyjaciółmi. I pewnie dlatego teraz robimy ten wywiad. Długo do niego dorastałem. Nie chciałbym, żeby ktoś powiedział, że mnie do niego namówiłaś.

K.F.: Przecież wiesz, że ja nie mogę dorosłego mężczyzny zmusić do tego, abyśmy nagle zaistnieli publicznie razem. To była twoja decyzja, która właśnie świadczy o dojrzałości.

Katarzyna Figura z synem Aleksandrem Chmielewskim dla „Vivy" 08/2012

—nz

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej