Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Na propagandzie władza nie oszczędza

Pamiętacie państwo bukiet czerwonych tulipanów, obok którego Donald Tusk wygłaszał życzenia dla pań z okazji Dnia Kobiet?

I przypudrowaną starannie twarz szefa rządu? Jeśli nie, warto to obejrzeć w Internecie raz jeszcze. Oto bowiem prasa wróciła do tematu i ujawniła, że nakręcenie tego filmu kosztowało... 4300 zł! „Fakt" np. zakpił: „Strach pomyśleć, ile zapłaciliby podatnicy, gdyby Donald Tusk wygłaszał wielogodzinne przemówienia, jak Fidel Castro".

Osoby znające rynek telewizyjny wiedzą, że to kwota, jak za taki krótki filmik, dość duża. Widać, że wymagająca od nas prawie rezygnacji z emerytur władza sama oszczędzać na propagandzie nie zamierza. Aż strach pomyśleć, ile kosztowały filmiki promujące tak zwaną reformę emerytalną. Na oko ze sto razy więcej!

—kam

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej