Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

TomTom Via 130 – 649 zł

Paweł Gadaczek

Firma TomTom przedstawiła nawigację TomTom Via 130 wyposażoną w nową funkcję Speak & Go. Pozwala ona na zarządzanie urządzeniem za pośrednictwem komend głosowych, co umożliwia prowadzenie samochodu bez odrywania rąk od kierownicy i pozwala skupić się na drodze. Speak & Go rozpoznaje ponad tysiąc komend i ich synonimów, czyli ponad pięć razy więcej niż dotychczasowe funkcje sterowania głosem. Dodatkowo Via 130 dba o bezpieczną jazdę dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth, co pozwala na wykonywanie i odbieranie telefonów. TomTom Via 130 posiada zaimplementowane rozwiązanie codziennej i bezpłatnej aktualizacji map.

Bazuje na społeczności 21 mln użytkowników korzystających z funkcji Map Share. Równocześnie z Via 130 TomTom zaprezentował model Via 135, który ma te same funkcje co Via 130, ale dysponuje większym ekranem. Cena modelu Via 135 jest wyższa – 749 zł.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy