Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Pax galimatias

Ryszard Makowski

Na czas Euro ma zapanować wszechobecna serdeczność, czyli kochajmy się

Ludzie uśmiechnięci są lepiej postrzegani przez otoczenie niż smerfy Marudy. Kłopotów każdy ma dość własnych i wgłębianie się w marny żywot bliźnich nie jest zajęciem frapującym.

– Wiesz stary, jak grzeję dwieście tym mercem, co nim wyjechałem przedwczoraj z salonu, radio nie pogłaśnia się chyba dość synchronicznie i zwyczajnie mnie to wnerwia. Do tego nabyłem dla Aliny, no wiesz, mojej nowej narzeczonej, pierścionek z brylantem i te karaty to chyba jakieś lewe, połyskują jak szkło od butelki. Mówię ci, sajgon. O ile przyjemniej jest posłuchać kogoś pogodnego.

– Wszystko w najlepszym porządku. Wywalili mnie z roboty, bo musieli mieć miejsce dla jakiegoś kolesia po linii partyjnej. Windykacja bankowa chodzi za mną jak Dementorzy z Harry'ego Pottera, ale to nic, bo z okazji nabytej nerwicy mam skierowanie do Tworek, a tam jest ładny park i sobie pospaceruję. Od razu chce się żyć.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?