Najnowsza interwencja Uważam Rze

Honor dziennikarstwa

Kochani, ratujecie w naszym tygodniku „Uważam Rze" honor polskiego dziennikarstwa! Macie odwagę pisać prawdę i robić to z wielkim talentem.

Ale jeszcze bardziej poruszające jest to, że formuła pisma jest tak otwarta, że drukujecie autorów o innych poglądach i nie boicie się konfrontacji z żadnymi argumentami. Dzięki wam czujemy się bezpieczniej, bo rządzący nie mogą czuć się całkiem bezkarni, ktoś patrzy im na ręce.

Marianna Walec, Mielec

Dziękujemy za te i wszystkie ciepłe słowa nadsyłane do nas  każdego tygodnia! Nie na każdy list możemy odpowiedzieć, ale każdy dodaje sił w walce o pełną niezależność. Cieszy nas też, że widzą państwo, iż nie ma demokracji bez pluralizmu. Formuła jedynie słusznej partii, wyjętej spod krytyki, bo nie ma alternatywy, tak powszechna w mediach, jest w istocie antydemokratyczna. Jest daniem władzy zielonego światła dla dosłownie wszystkiego. I ma Pani rację – nie boimy się konfrontacji z innymi poglądami. Z każdym rozmawiamy grzecznie i kulturalnie. Warto jednak odnotować, że zarówno pan premier Donald Tusk, jak i prezydent Bronisław Komorowski nie odpowiadają od dawna na nasze prośby o wywiady. Swoją drogą zrozumiałe – skoro można iść do Tomasza Lisa na pogawędkę, nie usłyszeć jednego trudnego pytania i jeszcze dostać służalcze życzenia urodzinowe zakończone okrzykiem: „Ja pamiętam!", po co się męczyć?

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?