Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Zapijaczona twarz zabójcy

Janina Blikowska, Marek Kozubal

Kim jest polski zabójca? To mężczyzna, mieszkaniec wsi, bez pracy, wcześniej niekarany. Zwykle pijany zabija nożem kogoś bliskiego

Od kilku dni pies polsko-duńskiego małżeństwa, które mieszkało w Szczecinie-Dąbiu, dziwnie się zachowywał. Wył. Był niespokojny. Sąsiedzi zauważyli dziurę w ogrodzeniu posesji. Wezwali pogotowie i policję.

Mundurowi w domu zastali makabryczny widok. Na parterze obok łazienki leżały zmasakrowane zwłoki 29-letniego niepełnosprawnego Briana W. Mężczyzna miał liczne rany zadane ostrym narzędziem. Poza tym duszono go. Szyja owinięta była prześcieradłem. Później udało się ustalić, że Briana zamordowano w garażu, a potem ciało zostało przywleczone do mieszkania.

W pokoju na piętrze policjanci znaleźli z kolei zwłoki jego ojca, 64--letniego Christiana W., Duńczyka, oraz 51-letniej żony Alicji W., Polki. Małżeństwo zginęło od licznych ran zadanych ostrym narzędziem – prawdopodobnie nożem. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci był krwotok spowodowany odniesionymi obrażeniami – w przypadku mężczyzny w okolicach szyi i karku, kobiety zaś – klatki piersiowej. Brian udławił się własną krwią.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy