Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Leo Beenhakker, byly trener reprezentacji Polski o obecnej kadrze

Chcę być z was dumny

Michał Kołodziejczyk

Rozmowa: Leo Beenhakker, były trener reprezentacji Polski o obecnej kadrze

Franciszek Smuda jest w lepszej sytuacji niż pan, prowadząc reprezentację w finałach Euro 2008. Ma gwiazdę w każdej formacji – Wojciecha Szczęsnego, Łukasza Piszczka, Jakuba Błaszczykowskiego i Roberta Lewandowskiego.

To prawda. Forma trzech z czterech zawodników, których pan wymienił, nie jest dla mnie niespodzianką. Wojciecha Szczęsnego obserwowałem w reprezentacjach młodzieżowych, widziałem go na mistrzostwach świata do lat 20 w Kanadzie. Powołałem go na obóz przygotowawczy przed Euro 2008 jako nastolatka tylko po to, żeby nabrał doświadczenia. To urodzony bramkarz. Lewandowski też debiutował w kadrze za mojej kadencji i nie jestem zaskoczony jego rozwojem. Razem z Błaszczykowskim potrzebowali czasu, by dojrzeć i stać się wielkimi gwiazdami. Jestem natomiast zszokowany tym, co zrobił Piszczek. To absolutnie zdumiewające.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?