Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Witalny monolit

Wojciech Lada

Druga solowa płyta Slasha niewiele co prawda różni się od jakiejkolwiek innej płyty Slasha, ale ma swoją siłę

Guns N' Roses okazał się co prawda tworem kuriozalnym, ma jednak tę zaletę, że dał światu Slasha. Dodatkowym plusem jest tu fakt, że o ile formacja Axla Rose'a nagrywa płyty raz na kilkanaście lat, w dodatku takie, że wysłuchanie ich powinno być wpisane do katalogu tortur, o tyle  nowe albumy Slasha ukazują się często i zwykle są co najmniej niezłe.

Tak było z projektami Slash's Snakepit i Velvet Revolver, zupełnie dobrze wypadła też poprzednia solowa płyta gitarzysty sprzed dwóch lat, na której gościnnie pojawiły się takie m.in. postaci jak Iggy Pop, Lemmy Kilmister, Ozzy Osbourne, czy Ian Astbury.

„Apocalyptic Love" nie wyłamuje się z tego szeregu. Różnica między oboma solowymi krążkami jest jednak zasadnicza. Pierwszy był zestawem piosenek skomponowanych pod wokalistów, co zamieniło go w stylistyczny miszmasz, drugi okazuje się rockandrollowym monolitem.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO