Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Niespokojnie i z dreszczem

Wojciech Lada

Po pięcioletnim milczeniu powraca do życia The Cult. W zaskakująco wysokiej formie

Fani The Cult nie mają łatwego życia. Nie dość, że Ian Astbury z ekipą nagrywają rzadko, to jeszcze nigdy nie wiadomo, co właściwie nagrają. Do klimatów nowofalowych z początku lat 80. raczej już nie wrócą, ale czy wydobędą z siebie garść prostych hardrockowych riffów, czy pójdą w stronę mniej oczywistych kompozycji z alternatywnym sznytem, zawsze pozostaje zagadką.

W przypadku „Choice of Weapon" czary niepewności dopełnił wybór producentów. Jednym z nich został mianowicie Bob Rock – dyżurny twórca bestsellerów Metalliki, Aerosmith czy Bon Jovi, drugim zaś Chris Goss, fachowiec od surowego rocka, od grunge'u po stoner, by wyliczyć tylko takie nazwy jak Kyuss czy Masters of Reality. Obaj współpracowali już z muzykami. Kto więc przeważy?

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?