Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Przegląd tygodnia Mazurka & Zalewskiego

Marcin Mazurek, Igor Zalewski

Sądzę,Zdążyliśmy! Największa impreza w historii Polski od czasów zjazdu gnieźnieńskiego mogła się rozpocząć dzięki nadludzkim wysiłkom prezydenta, premiera, rządu całego, a nade wszystko Człowieka z Twarzy Podobnego do Stopy.

Na Paradzie Równości stawiła się śmietanka polskiej lewicy, że wymienimy Człowieka z Penisem w Szufladzie czy Annę Grodzką. Niestety, zabrakło nam Piotra Pacewicza z „Gazety Wyborczej" w redakcyjnej sukience oraz wroga rodzenia, a zwolennika p...a Seweryna Blumsztajna. Homofoby wredne.

Był za to Ryszard Kalisz, kwitł i rozsyłał uśmiechy. I tak zacna figura stała się ostatnio obiektem ataków, normalnie mowę nienawiści wobec niego stosują. Sami widzieliśmy, jak zdjęcie posła w kusej koszulce jakiś internetowy faszysta podpisał słowem „Grubas". Więc wybijcie to sobie ludzie z tych tępych łbów! Otóż Ryszard Kalisz nie jest otyły, tylko horyzontalnie wyzwolony.

Brutusowie czają się wszędzie. Oto na zamówienie SLD powstał raport opisujący przyczyny wyborczej klęski czerwonych. No i tam zamiast zwalenia całej winy na Napieralskiego i Czarzastego, stoi napisane, że do wtopy przyczynił się również flirtujący z Palikotem Kalisz. Sorry, ale to żaden raport. To jakieś brednie bojówki dietetycznej SLD.

Doczekał się uznania Aleksander Kwaśniewski. Z ramienia, a nawet powiedzielibyśmy, z gardła (i w pewnym sensie z wątroby) Unii Europejskiej ma nadzorować proces Julii Tymoszenko. Wybór trafny, bo faktycznie człowiek, który tańczył z prezydentem Kuczmą, zna się na Kijowie jak mało kto.

W  objazd po Polsce ruszyli ziobryści. Pomysł jest taki, żeby zajrzeć do każdej powiatowej mieściny i zrobić na tubylcach takie wrażenie, by poparcie dla Solidarnej Ziobry sp. z o.o. dało się wreszcie mierzyć w procentach, a nie w promilach. Dziwne upodobanie, bo promile są przecież całkiem fajne. Efekty ziobrowego Tour de Dziur poznamy wkrótce.

1 2
Następna

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez