Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Kryzys w Grecji dotyka przede wszystkim ludzi najbiedniejszych

Nikt nie wie, co się zdarzy

Maciej Miłosz

Wywiad z Jackiem Gmochem, byłym trenerem reprezentacji Polski i wieloletnim trenerem greckich klubów piłkarskich

17 czerwca w Grecji znów odbędą się wybory parlamentarne. Wybrani kilka tygodni temu politycy nie potrafili się ze sobą dogadać i stworzyć rządu. Jak pan ocenia tę sytuację?

Główne zagrożenie polega na tym, że może wygrać partia komunistyczna. Na szczęście w ostatnim czasie jej przedstawiciele popełnili kilka istotnych błędów. Mówili, że w Grecji są pieniądze, tylko że na kontach obywateli. To postawiło wszystkich na nogi i zaczęły się pielgrzymki do banków, by te pieniądze wybrać. Tak na wszelki wypadek, zanim państwo się do nich dobierze. Teraz w sondażach znów zaczynają wygrywać konserwatyści z Nowej Demokracji. Ludzie wyładowali już swoją złość w poprzednich wyborach i wydaje się, że będą głosować na kogoś bardziej odpowiedzialnego.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy