Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Życie zawodowe to sztuka wyboru. Przekonał się o tym Zygmunt Chajzer, który, jak donosi „Fakt", zamienił wieloletnią pracę przy „Lecie z radiem" na prezentowanie niecieknących mopów i desek do składania ubrań w „Telezakupach".

Wie o tym także Karolina Szostak. Prezenterka Polsatu, niedawno odkryta przez tabloidy ze względu na swoje okazałe cechy płciowe, najwyraźniej zorientowała się, że ciężki dziennikarski chleb można łatwo zamienić na celebrycką mannę z nieba i postanowiła dać się sfotografować „Super Expressowi" podczas sesji ćwiczeń na siłowni. Gdybyśmy byli złośliwi, życzylibyśmy jej, żeby przypadkiem zbędne dekagramy nie zeszły jej ze strategicznych części ciała, bo z kariery nici.

Akty zawiści pozostawmy jednak Dorocie Zawadzkiej. „Na Żywo" przyłapało Supernianię na złośliwym komentarzu pod adresem Hanny Lis, którą pani pedagog w ramach walki z modą na odchudzanie porównała do... topielicy.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej