Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Bigbitowe wakacje w trasie

Jolanta Gajda-Zadworna

Pogawędka z Anią Rusowicz, piosenkarką

Lato będzie pani spędzać z radiem?

Z radiem i muzyką, ale to nic wyjątkowego, zawsze tak było, tylko teraz czeka mnie inna forma – koncertowa. Swoją drogą to się ciekawie złożyło. Dzięki wujostwu słuchałam regularnie płyt „Lata z radiem", kupowali je na wakacje i puszczali w samochodzie, ale wtedy nie śniło mi się, że sama kiedyś wyruszę w radiową trasę.

I w jak różnorodnym towarzystwie: Maryla Rodowicz, De Mono, Zakopower, Wilki, Kombii, Patrycja Markowska, Krzysztof Krawczyk, by wymienić niektórych. A pani co zaproponuje słuchaczom?

Rock and roll. On zawsze się broni.

Koncerty, spotkania z fanami, wędrówka po Polsce to dobry sposób na wakacje?

Muzyczne doświadczenia są fantastyczne, ale jeżdżenie setek kilometrów busami bywa ciężkie do zniesienia. Szczególnie gdy, tak jak mnie ostatnio, dokucza kręgosłup. Pocieszające jest oczywiście, że mamy nowe autostrady, podobno lepsze od dotychczasowych. Liczę, że i w busie będzie teraz dobrze.

Które  miejsce na trasie najbardziej panią cieszy?

Uniejów. Są tam termy, a moje drugie imię to SPA (śmiech). Bardzo liczę, że pobyt w Uniejowie złagodzi trochę moje kręgosłupowe dolegliwości. Poza tym lato zamierzam spędzić śpiewająco.

Jaka melodia kojarzy się pani z tą porą roku?

„Iść, ciągle iść w stronę słońca...".

Szkoda, że czytelnicy nie mogli usłyszeć, jak to zostało zaśpiewane, a pani muzyczna propozycja na lato?

Big-beat, po prostu.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej