Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Ale sztuka!

Klaun dowcipniś Jana Młodożeńca i tańczący na piłce niedźwiedź Huberta Hilschnera, akrobaci Wiktora Górki i Macieja Urbańca czy wreszcie graficzna ekwilibrystyka Jana Lenicy i Waldemara Świerzego.

 

Cyrk
Dwie Siostry

Cyrkowe obrazki zamknięte w formie klasycznego plakatu wykorzystane zostały jako ilustracje designerskiej książeczki. 29 prac, powstałych w latach 60. i 70., wydobyto z zasobów Muzeum-Plakatu w Wilanowie. Maciej Byliniak skomentował je dowcipnymi rymowankami, a Grażka Lange opracowała edytorsko, dostarczając dodatkowych graficzno-akrobatycznych atrakcji. Efekt? Połączy w zabawie małych i dużych miłośników, nie tylko cyrkowej sztuki.

—jgz

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?