Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Przeboje bez sztampy

Sade nie jest osobą przesadnie pracowitą. Na przestrzeni niemal 30 lat nagrała pięć płyt, a dziesięcioalbumową dyskografię uzupełniają remiksy, składanki i zapisy koncertów.

 

Sade
Bring Me Home
Sony Music

Cóż, proporcje te dobrze oddają charakter tej muzyki – Sade tworzy praktycznie same hity. Ale nie ma się co z tego śmiać. Jej muzyka jest daleka od sztampy współczesnego popu, zakorzeniona jest w soulu, czasem lekko jazzuje, zawsze zaskakuje elegancją. Wszystkie te elementy miała w sobie ostatnia studyjna płyta wokalistki „Soldier of Love", ma ją też zapis promującego krążek koncertu. Od „Smooth Opertor" po „In Another Time" – dobra, stylowa płyta.

—wl

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej