Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Boli? To niech pan nie biega!

Igor Zalewski

Gdzieś tak po czterdziestce ludzie zaczynają sporo uwagi poświęcać w rozmowach lekarzom

Im jestem starszy, tym bardziej sądzę, że jedną z ważniejszych kategorii życiowych jest szczęście do lekarzy. Szefa idiotę da się przeżyć, złośliwego sąsiada również. Ale trafienie na konowała może się skończyć tragicznie.

Gdzieś tak po czterdziestce ludzie zaczynają sporo uwagi poświęcać w rozmowach lekarzom.

Z pewnym zdziwieniem zauważyłem, że moi znajomi mówią o przedstawicielach tej profesji głównie z niechęcią, a czasami wręcz z nienawiścią i pogardą.

Ewentualnie nie traktują ich poważnie. Tak jak Waldemar Dubaniowski, obecnie ambasador Rzeczypospolitej w Singapurze, który sceptyczny stosunek do ludzi w białych kitlach wyrobił w sobie już jako nastolatek. Poszedł bowiem z jakimiś problemami skórnymi do dermatologa, a ten bez wahania zdiagnozował u niego łuszczycę.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO