Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

Eikon Mini – 10 dol.

Eikon Mini to niewielki, aczkolwiek całkiem przydatny czytnik linii papilarnych, który ułatwia ochronę danych za pomocą identyfikacji biometrycznej. Skaner współpracuje z pecetami i komputerami Mac. Wszystkie sterowniki są wgrane do czytnika, więc instalacja i obsługa nie powinny stanowić problemu.

InaTrap – 95 dol.

InaTrap to stylowa... pułapka na owady. Urządzenie wabi owady podmuchami ciepłego powietrza o zwiększonej zawartości CO2, naśladując ludzki oddech. Kusi też insekty miękkim blaskiem świateł LED. InaTrap można włączyć na stałe lub ustawić czas jego działania na 12 godzin.

SoundHub HTS5593 – 2149 zł

Najnowszy zestaw kina domowego SoundHub firmy Philips ma gwarantować rozrywkę na wysokim poziomie. Zastosowane w głośnikach podwójne cewki basowe poprawiają brzmienie niższych częstotliwości  zapewniają solidne oraz głębokie basy. Technologia Active 3D w połączeniu z najnowszą generacją ekranów zapewnia dużą głębię. Efekt trójwymiarowy powstaje dzięki zastosowaniu specjalnych okularów zasłaniających prawe i lewe oko synchronicznie wraz ze zmieniającymi się obrazami. Philips SoundHub posiada ekran dotykowy, który pozwala sterować głośnością i innymi opcjami odtwarzania. Technologia Smart TV umożliwia dostęp do serwisów i multimediów internetowych na telewizorze, np. do wypożyczalni filmów lub serwisów społecznościowych. Funkcja Stay in Control pozwala na zmianę kanału lub wprowadzenie tekstu przy użyciu smartfona lub tabletu. Dodatkowe porty HDMI zapewniają wygodne podłączanie do zestawu kina domowego innych urządzeń takich jak konsola do gier czy dekoder HD.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy