Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

A jednak sukces!

Ryszard Makowski

Podsumowując Euro, można znaleźć wiele rzeczy pozytywnych, i to bez większego wysiłku

Największy sukces odniosła piękna modelka, która wiedziała, co wyeksponować, żeby zwabić samców fotoreporterów i kamerzystów. Dzięki tym samcom zostały zawiadomione następne. Uroda poleciała w świat. Trzeba przyznać – Adamiakowa wysiada.

W Portugalii zawrzało po wypowiedzi modelki, że byłaby w stanie uwieść Ronaldo. Oczywiście media, jak to media, zawsze coś przekłamią, piękna pani oświadczyła, że akurat zapytali ją o tego piłkarza, ale gdyby spytali o każdego innego faceta, jej odpowiedź byłaby również pozytywna. Wrze na całym świecie. Każdy ma szanse u ślicznej Polki. Pan prezes PZPN pewnie też. Tym bardziej że będzie atrakcyjną partią, bo ma ponoć otrzymać za zasługi przy organizacji Euro około 8 mln zł.

Przy okazji wiadomo, skąd się bierze średnia płaca w Polsce, 3,6 tys. na rękę. Kto ma tysiaka albo ze dwa, niech wie, że są szczęśliwie tacy, którzy tę średnią w jego imieniu wywindują, żeby panował dobrobyt.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy