Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Tak może nienawidzić tylko matka

Igor Zalewski

To jakiś samobójczy pomysł, żeby jedna matka mówiła innej matce, co ma począć z własnym dzieckiem

Jakże miło czuć się Polką! Bo ja też, jak większość Polek, nie cierpię mam celebrytek, szpanujących własnym potomstwem oraz pouczających innych, jak należy wychowywać dzieci. Na szczycie znienawidzonych (według badań „Gazety Wyborczej") znajdują się Jusis, Mucha i Cichopek. Skądinąd tercecik jak z czeskiej dobranocki.

Oczywiście chwalenie się dzieciakiem, pokazywanie jego zdjęć  jest zwyczajną, acz dość męczącą dla otoczenia ludzką przypadłością. Sam nie jestem od niej wolny, ale puszczanie fotek w wirtualny, na przykład facebookowy kosmos wydaje mi się cokolwiek ryzykowne. Za kilka lat, gdy maleństwa podrosną, mogą mieć o to małe pretensje.

Rodzice – zwłaszcza znani – lubią wymachiwać maluchami. Malutkie i słodziutkie dziecko bywa wykorzystywane w charakterze podpórki pod chwiejącą się karierę. Bywa i tak, że znana mama – która dalej chce być znana – dokonuje przebranżowienia. Skoro ludzie nie chcą oglądać jej ról ani słuchać jej piosenek, ona uszczęśliwi ich w inny sposób. Będzie ekspertem od wychowywania.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe

Wojciech Romański

W smoczym kręgu