Najnowsza interwencja Uważam Rze

Krzyżówki Audi

Robert Przybylski

Audi ma apetyt na pierwsze miejsce wśród największych producentów aut luksusowych. W tym roku sprzeda prawdopodobnie 1,4 mln samochodów (od stycznia do maja zanotowało blisko 14-procentowy przyrost).

Popyt rośnie nie tylko w Azji, nawet w Niemczech sprzedaż powiększyła się o ponad 8 proc. Dalszy wzrost zapewnić mają nowe modele, w tym SUV-y oraz kolejny bestseller rynku – krzyżówki modelu terenowego i kombi, zwane crossoverami. Nissan z crossoverami Juke i Qashqai pokazał, co znaczy trafiony produkt – modele biją rekordy popularności i zapewniają doskonałą zyskowność.

W przypadku Audi crossoverem jest Audi A6 Allroad Avant, czyli trzecia już generacja kombi z podniesionym zawieszeniem i napędem na wszystkie koła. Nadwozie nowego modelu zbudowano w 20 proc. z aluminium, dzięki czemu jest o 15 proc. lżejsze od poprzednika. Pozostałe modele zapewniające wzrost sprzedaży to SUV-y Q3, Q5 oraz przygotowywany Q7 nowej generacji.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy