Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Choć rękami i nogami staramy się już nie pisać o naszej ulubienicy, nazwisko na literę G wciąż do nas wraca. Bo znów źle się dzieje w rodzinie Gesslerów. „Życie na Gorąco" huczy o niewypłacalności Adama Gesslera.

Choć od wielu lat restaurator hoduje sobie dług o niebotycznej liczbie zer i wciąż żyje wygodnie, twierdzi, że jest goły jak kaczka z pomarańczami. A jeszcze niedawno promował swoją książkę „Smaki na 52 tygodnie". Panie Adamie, więzienia?

Delikatny kwiat naszej estrady, czyli Edyta Górniak, w wywiadzie dla „Twojego Stylu" wyznała, że nie zrobiła kariery za granicą tylko z jednego powodu: nie chciała się rozebrać! Nareszcie wiemy, czemu te sukcesy polskich gwiazd na Zachodzie jakieś takie niespektakularne – one są wszystkie po prostu zbyt skromne. I zgniliźnie się nie dają, o!

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?