Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Wehikuł czasu, czyli pluszak Tuska

Bronisław Wildstein

Powrót propagandy sukcesu najbardziej uderzający jest dla tych, którzy byli pewni, że to już zamknięta przeszłość

Pracownicy głównego nurtu od razu wiedzą, że to co najwyżej bałagan, a tak w ogóle to nie wypada zajmować się katastrofą smoleńską dwa lata później, zwłaszcza jeśli władze rosyjskie wyjaśniły już wszystko. I nic nie zmienia, gdy okazuje się, że niektóre z ich ustaleń nie tylko nie są udokumentowane, ale także wszystko im przeczy. To jednak nie powód, aby do sprawy wracać. Człowiek jest omylny, a jeśli nie ma dowodu na obecność generała Błasika w kokpicie, to na jego nieobecność też nie ma. Funkcjonariusze głównego nurtu potrafią sprawę postawić twardo: czy ktoś udowodnił brak nacisków na pilotów?

Kiedy czytam, jak pluszak premiera, szef tygodnika, który usiłuje opatentować swoje prorządowe slogany, ubliża krytycznym dziennikarzom i dezawuuje ich, myślę, że gierkowscy propagandyści mogliby się od niego sporo nauczyć.

1 2
Następna

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez