Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Dookoła kierownicy

Robert Przybylski

Przeciętny Polak zainteresowany jest dużym samochodem. Na forach dyskusyjnych w pierwszych pięciu miesiącach roku takie wątki pojawiały się ponad 2 tys. razy – wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut Monitorowania Mediów.

Dwa razy mniejszym zainteresowaniem cieszą się auta miejskie, podobnie modele ekonomiczne i piękne. IMM podkreśla, że rodacy szukają przede wszystkim aut rodzinnych.

Kuba Germaziak z zespołu Verva Racing zdobył w wyścigach na brytyjskim torze Silverstone pole position (pierwszą pozycję startową) w Porsche Supercup. W wyścigu zajął czwarte miejsce, a jego kolega z zespołu Patryk Szczerbiński piąte. W sezonie 2011 Kuba wygrał dwa wyścigi: na Węgrzech i w Belgii.

Range Rover Evoque, którego produkcja ruszyła rok temu, stał się przebojem rynkowym. Już w momencie wprowadzania do oferty klienci złożyli 18 tys. zamówień, a przez rok fabryka sprzedała 80 tys. tych samochodów. Konkurencja – Audi, Volvo, Porsche, a nawet Nissan – przygotowuje podobne modele.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO