Najnowsza interwencja Uważam Rze

Temat numeru

Czy polska gospodarka wytrzyma?

Krzysztof Rybiński

Po siedmiu latach tłustych w światowej i unijnej gospodarce nadciąga siedem lat chudych. Co to oznacza dla Polski? Czy nasza gospodarka i finanse publiczne to wytrzymają? Czy ludzie będą mieli pracę i chleb?

Biblia jest bardzo mądrą księgą, warto do niej sięgać zawsze, ale szczególnie w momentach przełomowych dla świata, a taki moment niewątpliwie nadchodzi w dziedzinie gospodarki i finansów.

W 41. rozdziale Księgi Rodzaju Starego Testamentu jest opisany sen faraona, któremu przyśniło się siedem krów pięknych i tłustych oraz siedem krów brzydkich i chudych, a chude krowy pożarły tłuste. A potem przyśniło mu się siedem kłosów zdrowych i pięknych oraz siedem kłosów pustych i zniszczonych wiatrem wschodnim, te puste kłosy pochłonęły te zdrowe. Wróżbici nie potrafili mu zinterpretować znaczenia tych snów, ale okazało się, że znaleziono kogoś, kto potrafił.

Idą bardzo ciężkie czasy dla gospodarki, dla finansów publicznych i dla polskich rodzin

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE