Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Ormiańskie harakiri

System Of A Down byli grupą wyjątkową, bo muzykom udało się w doskonałych proporcjach zmieszać ormiański folklor z punkową hałaśliwością.

Było to zjawisko odświeżające i dla folkloru, i dla rocka, ale pomysłów starczyło zespołowi zaledwie na dwie płyty. Po okresie twórczej nijakości wokalista Serj Tankian wraca wreszcie do formy – „Harakiri" jest najlepszym, co wyszło spod rąk muzyków SOAD, od czasu klasycznego już dziś „Toxicity". To ostre granie, momentami ocierające się o metal, ale też perfekcyjnie kontrowane etnicznymi melodiami Tankiana i delikatną elektroniczną ornamentyką. Zaskakująco dobra, świeża płyta.

wl

Serj Tankian, Harakiri, Warner Music

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?