Najnowsza interwencja Uważam Rze

Świat

Czesc republikanow zwraca uwage, ze Romney pod wzgledem zdolnosci retorycznych i charyzmy nie dorownuje chocby Ronaldowi Reaganowi

90 dni do Białego Domu

Paweł Burdzy

Czy Mitt Romney może pokonać Baracka Obamę i zostać 45. prezydentem USA? Może

Musi tylko przekonać wyborców, że jest choć trochę lepszy od obecnego lokatora Białego Domu, a głosowanie to referendum ze słynnym Reaganowskim pytaniem: „Czy żyje ci się lepiej niż cztery lata temu?". Ma na to dokładnie trzy miesiące.

Jest jeszcze czas. Tym bardziej że tak naprawdę Romney nie do końca przedstawił się wyborcom. Dotąd wybory śledzi pewnie połowa, góra dwie trzecie tych, którzy stawią się przy urnach 6 listopada. W umysłach wielu wyborców są obecny prezydent Barack Obama, który jest z nimi od czterech lat, i „ten drugi".

Poznajcie mnie, Amerykanie

Najlepszą okazją będzie konwencja Partii Republikańskiej, która rozpocznie się 27 sierpnia w Tampie na Florydzie. Choć sama konwencja będzie bardzo... konwencjonalna, tzn. partia oficjalnie wystawi Romneya do listopadowego starcia, to na pewno posłuży do dokładnego przedstawienia kandydata. Wcześniej sporo tzw. publicity dostarczy ogłoszenie nazwiska kandydata na wiceprezydenta.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO