Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Lenovo IdeaPad Yoga

Wszyscy czekający z niecierpliwością na pierwszy tablet z Windows 8 mogą już zacząć odkładać (wcale nie małe) pieniądze na Lenovo IdeaPad Yoga.

Urządzenie posiada ekran o przekątnej 13,3 cala i rozdzielczości 1600 x 900 pikseli. Matryca dotykowa obsługuje do dziesięciu punktów. Jednakże najciekawszą rzeczą, jeśli chodzi IdeaPad Yoga, jest sposób mocowania ekranu, który pozwala na pełny obrót i złożenie w postaci tabletu. Urządzenie waży niewiele ponad kilogram, a jego grubość nie przekracza 17 mm. Niestety, cena jest raczej wysoka: wiadomo na razie, że w Wielkiej Brytanii model podstawowy kosztować będzie 1200 funtów, zaś wariant z procesorem Intel Core i7 – 1500 funtów.
Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?