Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Andrzej Nowak koncertowal z Tadeuszem Nalepa i Martyna Jakubowicz, ale najwieksza popularnosc zdobyl na poczatku lat 80. jako gitarzysta grupy TSA, z ktora wystepuje do dzis. Od 2002 r. gra tez we wlasnym projekcie Zle Psy. Utwor tej ostatniej formacji ?

Zakazane piosenki III RP

Piotr Gociek

Chcesz śpiewać o patriotyzmie? Możesz. Nawet będąc gwiazdą, zapomnij jednak o współpracy z mediami

4 września premiera mojej solowej płyty. Wszystkie ogólnopolskie radia odmówiły patronatu medialnego" – napisał 8 sierpnia na swoim profilu facebookowym Paweł Kukiz. „Oczywiście w przypadku Zetki czy RMF – rzecz zrozumiała, bo tam się gra tak, jak się gra. Ale w życiu bym nie przypuszczał, że w Eska Rock, WAWIE czy Antyradiu playlisty tworzą Blumsztajn z Michnikiem" – kpił jeden z  najlepszych polskich rockmanów,  lider grupy Piersi, niegdyś wokalista i motor napędowy grupy Aya RL, znany także z piosenek nagrywanych z grupą Emigranci czy Maciejem Maleńczukiem oraz projektów „Yugoton" i „Yugopolis".

Solowa płyta Pawła Kukiza nosi tytuł „Siła i honor". Oprócz znanych już utworów „Heil Sztajnbach" oraz „17 IX (Polsza nie zagranica)" znajdą się na niej m.in. dwie piosenki Władimira Wysockiego („Obława" i „Ratujcie nasze dusze"), a całość wydawca reklamuje hasłem „osobisty komentarz Pawła Kukiza do historii Polski po 1939 r.". Jak się okazuje, żadna z ogólnopolskich rozgłośni radiowych nie jest zainteresowana promowaniem takich nagrań.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy