Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Gdzie było państwo

Dorota Gawryluk

Klienci Amber Gold to nie jakieś ofermy, ludzie głupi, nic nierozumiejący z otaczającej ich rzeczywistości. To raczej ludzie z innego świata. Osoby, które wciąż jeszcze wierzą w zasady

Trudno nie współczuć klientom Amber Gold. Liczyli na zyski, nie takie znowuż wielkie, jak przedstawiają media, a mogą stracić wszystko. Nie wydają się aż tak naiwni i głupi, jak próbują ich przedstawiać dziennikarze i pewnie jak sami o sobie myślą.

Szyderstwo z ich naiwności i głupoty wydaje się nie na miejscu. Chodzi przecież o starsze osoby –  takie, które ciułają każdy grosz z emerytury i zamiast wydać te pieniądze i cieszyć się życiem, chciałyby zapewne pomóc bliskim, bo w Polsce – inaczej pewnie niż na świecie – to emeryci wspierają swoje dzieci.

Lokata w złoto wydaje się dziś najpewniejsza. Tu też nie ma niczego naiwnego. Mamy przecież kryzys, a w kryzysie nic tak nie nabiera blasku jak złoto właśnie. Trudno uwierzyć, że klienci Amber Gold to jakieś ostatnie ofermy, ludzie głupi, nic nierozumiejący z otaczającej ich rzeczywistości. To raczej ludzie z innego świata. Osoby, które wciąż jeszcze wierzą w zasady. W dane słowo czy w obietnice, dla których umowa to sprawa święta. Wydaje się, że chodzi tutaj o inny system wartości.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy