Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Dla kogo Złota Ryba?

Krzysztof Feusette

Rusza trzecia edycja konkursu o Nagrodę Złotej Ryby. Fundacja Macieja Rybińskiego zaprasza do udziału autorów felietonów i komentarzy satyrycznych publikowanych w prasie, radiu, telewizji i Internecie.

Laureatem konkursu może zostać autor, który w chwili opublikowania materiału nie przekroczył 40 lat.

Kapituła będzie oceniać materiały, które ukazały się w mediach w tym roku do 15 września. Nazwiska laureatów zostaną ogłoszone 22 października 2012 r., w rocznicę śmierci Macieja Rybińskiego. W ubiegłych latach zwycięzcami byli Robert Mazurek (2010) i Krzysztof Feusette (2011). Obaj są stałymi felietonistami „Uważam Rze".

Kandydatów mogą zgłaszać zarówno autorzy, jak i instytucje oraz organizacje, a w szczególności dziennikarze i redakcje. Zgłoszenia należy przesłać do 22 września na adres: krystyna.grzybowska@gmail.com lub Kapituła Nagrody Macieja Rybińskiego, 05-126 Michałów Grabina, ul. Cisowa 4.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy