Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Lewica od początku do końca

Piotr Gursztyn

Józef Oleksy napisał dwie książki. Jedną nawet 20 lat temu. Ale zapomniał obie zanieść do wydawnictwa

Józef Oleksy znów na topie. Zapisał się do „fejsbuka" i „tłitera", i tam się udziela. Nie tylko w telewizji, radiu czy innych mediach rodem z paleolitu. Zauważyli to ci najbardziej życzliwi wobec Józefa (a nie brak ich w Sojuszu). Ich reakcja była natychmiastowa – zaczęli się zamartwiać stanem zdrowia kolegi. Rozpowiadają, że jest strasznie chory, na dodatek nie dba o siebie. Dlatego nie powinien się nadwyrężać udziałem w czynnej polityce. Jako autorytet, owszem. Ale start w wyborach? O nie, to mu zaszkodzi.

Inny problem jest z Aleksandrem Kwaśniewskim. Jeździ na sympozja do Cancun i gdzieś tam jeszcze daleko, ale nie wiadomo, co z nim robić w kraju. Był nawet pomysł, aby jakiś zaufany dziennikarz zrobił z nim wywiad rzekę. Mowa była o Osieckim Janie, cenionym w Rosji badaczu katastrofy smoleńskiej, ale Aleksandrowi coś się odwidziało. Szkoda, zresztą jeśli chodzi o książki, to dwie napisał wspomniany tu Józef Oleksy. Jedną nawet 20 lat temu, ale zapomniał obie zanieść do wydawnictwa. Więc nikt ich nie przeczytał.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy