Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Philips FWP3200D

Gadżety

Paweł Gadaczek

Philips FWP3200D – 300 funtów

Philips FWP3200D to w zasadzie nieco futurystyczna miniwieża, za pomocą której można również skreczować, używając do tego... iPhone'ów bądź iPodów – na górnej powierzchni FWP3200D znajdują się dwa obracalne talerze, które są stacjami dokującymi dla urządzeń Apple.

Miniwieża posiada także złącze USB, do którego można podłączyć inne nośniki i bezpośrednio odtwarzać pliki MP3. Ponieważ urządzenie ma służyć jako sprzęt do miksowania muzyki na imprezach, zostało wyposażone w dynamiczne oświetlenie, które ma ułatwiać taniec w rytm muzyki. Philips FWP3200D to raczej gadżet dla posiadaczy telefonów i odtwarzaczy muzycznych Apple, ale pomysł ze skreczowaniem smartfonami jest dość interesujący. Urządzenie na razie dostępne jest na rynku brytyjskim, ale zapewne wkrótce trafi do Polski.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?