Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Piłkarze myślą tylko o pieniądzach

Jakoś nie wpisujesz się w obraz polskiego sportowca. [...]

Mam nadzieję, że to się zmieni. Obraz został zafałszowany, bo patrzy się na nas przez pryzmat piłkarzy, a to błąd, bo większość sportowców to normalni, inteligentni ludzie, którzy zarabiają kasę, uprawiając sport, a nie tylko zarabiają kasę. Wbrew pozorom jest nas wielu, a że piłkarze nie pasują do tej definicji, to już nie moja wina.

Twój olimpijski konkurs oglądałem z piłkarzem, wicemistrzem olimpijskim z Barcelony, Tomaszem Łapińskim, który z podziwem patrzył na ciebie.

Bo kiedyś piłkarze to byli prawdziwi sportowcy, z którymi można było pogadać o wszystkim. Obecnych nie interesuje nic, nawet nie wiem, czy piłka nożna ich interesuje. Pieniądze, ja, pieniądze, ja – to ich życie.

Tomasz Majewski dla „Gazety Wyborczej", 15 sierpnia 2012 r.

—wyb. kf

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE

Wojciech Romański

W smoczym kręgu