Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Wypromowany w TVP satanista rusza dalej

Kiedy przestrzegaliśmy, że promocja wulgarnego satanisty Adama „Nergala" Darskiego w TVP to tylko wstęp do propagowania tego zła, oskarżano nas o czarnowidztwo.

Kiedy wspaniali ludzie Kościoła, np. biskup Wiesław Mering, wzywali prezesa Juliusza Brauna do opamiętania, odpowiadano, iż chodzi tylko o zabawę. Minęło kilka miesięcy i widzimy skutki. Tenże satanista stał się „twarzą" jednego z napojów energetycznych. Ma zapewne dotrzeć do młodzieży i pozyskać ją dla szatana. A twórca „Seksmisji", Juliusz Machulski, planuje zatrudnić Nergala w roli nazisty Ribbentropa w nowym filmie. Rola właściwa dla człowieka, którego teledyski pokazują zaszywanie ust i zawierają inne okrutne sceny. Przestrzegamy jednak: takie zabawy źle się dla ich autorów kończą. Choć prawda, że nie od razu.

—kam

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?