Najnowsza interwencja Uważam Rze

Dajcie do bibliotek!

Mam propozycję dla czytelników, aby przeczytane egzemplarze „Uważam Rze" przekazywać do bibliotek, ponieważ wbrew propagandzie sukcesu duża część społeczeństwa biednieje, a biblioteki nie mają środków na prenumeratę.

Proces ubożenia społeczeństwa będzie szybko postępował szczególnie w grupie emerytów i bezrobotnych. Wielu ludzi nie stać na zakup czasopism, a „Uważam Rze" jest odtrutką na programową manipulację i ogłupianie społeczeństwa przez zdecydowaną większość mediów.

Andrzej Kolonko

Kiedy możemy, pomagamy bibliotekom proszącym o archiwalne numery, kiedy jesteśmy w stanie, wspieramy kulturę i działania obywatelskie. Jakiś redakcyjny system rozdawania numerów jest jednak na razie trudny do wyobrażenia. Ale, jak pan proponuje,  czytelniczy? Jasne! Wielokrotnie widzimy zresztą, że nasze i Państwa pismo jest wykładane do czytania w kawiarniach czy poczekalniach. To wzmacnia nasze czytelnictwo i propaguje tygodnik. Za każdy taki gest serdecznie dziękujemy! To nam pomaga i niweluje przewagę finansową mediów lewicowych.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość

Wojciech Romański

W smoczym kręgu