Najnowsza interwencja Uważam Rze

Dajcie do bibliotek!

Mam propozycję dla czytelników, aby przeczytane egzemplarze „Uważam Rze" przekazywać do bibliotek, ponieważ wbrew propagandzie sukcesu duża część społeczeństwa biednieje, a biblioteki nie mają środków na prenumeratę.

Proces ubożenia społeczeństwa będzie szybko postępował szczególnie w grupie emerytów i bezrobotnych. Wielu ludzi nie stać na zakup czasopism, a „Uważam Rze" jest odtrutką na programową manipulację i ogłupianie społeczeństwa przez zdecydowaną większość mediów.

Andrzej Kolonko

Kiedy możemy, pomagamy bibliotekom proszącym o archiwalne numery, kiedy jesteśmy w stanie, wspieramy kulturę i działania obywatelskie. Jakiś redakcyjny system rozdawania numerów jest jednak na razie trudny do wyobrażenia. Ale, jak pan proponuje,  czytelniczy? Jasne! Wielokrotnie widzimy zresztą, że nasze i Państwa pismo jest wykładane do czytania w kawiarniach czy poczekalniach. To wzmacnia nasze czytelnictwo i propaguje tygodnik. Za każdy taki gest serdecznie dziękujemy! To nam pomaga i niweluje przewagę finansową mediów lewicowych.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy