Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Oferta dla Polaków to IV RP minus Ziobro

Michał Karnowski, Jacek Karnowski

Wywiad z Adamem Hofmanem, rzecznikiem Prawa i Sprawiedliwości

Ceni pan i szanuje profesor Jadwigę Staniszkis?

Oczywiście.

My też. Jej krytyka PiS jest prawomocna i warta wysłuchania. Pani profesor mocno ostatnio krytykuje waszą bierność, wskazuje na słabości kadrowe i język zbyt radykalny w opisie rzeczywistości, by Polacy go zaakceptowali.

Życzliwa krytyka, zwłaszcza z takich ust, musi być traktowana poważnie, ale tym razem mam inne zdanie. Weźmy choćby zarzut bierności w czasie afery Amber Gold.

Jarosław Kaczyński poza Sejmem wygłosi własne exposé.  Przedstawi plan naprawy, konkretne projekty i konstruktywne propozycje

To nie jest żadne lenistwo, brak pomysłu czy urlopy. To było przemyślane działanie. Dostrzegliśmy, że wchodząc zbyt wcześnie i zbyt mocno w pewne trudne dla rządu i Donalda Tuska sprawy, czasami ułatwiamy mu zadanie. Jeśli mocno się odezwiemy, to i Tusk, i media przestają mówić o sprawie, a zaczynają o nas. Do ludzi dociera przekaz, że kłócą się politycy, Tusk z Kaczyńskim znowu w konflikcie, a więc nic nowego. Tym razem było inaczej. Nasze milczenie zmusiło nawet protuskowe media, a takich jest większość, do postawienia Tuskowi pewnych pytań.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy