Najnowsza interwencja Uważam Rze

Waza zbita przez Gronkiewicz-Waltz

Od niedawna czytam państwa gazetę (dopiero dwa ostatnie numery).

Tekst „Z komunikacją w Warszawie" Krzysztofa Feusette zaburzył mi osąd waszej gazety jako obiektywnej. Bo z jednej strony autor pisze, że w czasie budowania drugiej nitki metra natrafiono na bombę i na ciek wodny, którego nie było na mapie, z drugiej zaś ewidentnie pan kpi z osiągnięć pani prezydent miasta. Czyli nic się kupy nie trzyma. Jeden z pańskich kolegów napisał: „zbiła się waza etruska – to wina Tuska". Z panią  prezydent w tym wypadku jest tak samo.

Za rok czy dwa lata będą panowie jeździć nową linią metra i szybko zapomnicie, co wypisywaliście.

Mieszkam niedaleko Legionowa. Przez kilka lat trwała modernizacja ulicy Modlińskiej. Korki były ogromne. Teraz nikt już o tym nie pamięta. Każdy myśli, że tak było zawsze. Także w obliczu nieprzewidzianych trudności przy budowie metra radziłabym nieco rozwagi!!!

Pozdrawiam, Magdalena Kwilecka

 

Pani Magdaleno, ma Pani rację, że wszystko kosztuje, a ceną za inwestycje bywają niedogodności. Milczeliśmy więc, gdy zamknięto pół miasta i jeden most, milczeliśmy, gdy budowa metra się opóźniała o kolejne lata, bo błąd może się zdarzyć. Ale paraliż miasta to za dużo. Niech Pani sobie wyobrazi, że do takiej katastrofy dopuszcza wykonawca remontu Pani domu. Czy przyjęłaby Pani wtedy argumenty o „nieprzewidzianych trudnościach", które oznaczają niemożność wejścia do domu przez wiele miesięcy i podmycie murów? Wszystko ma granice, a ciągłe zasłanianie się trudnościami i nieuniknionymi kosztami tylko tę władzę demoralizuje.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy